The Dermocosmetics

The Dermocosmetics to profesjonalne kosmetyki, które pomagają zadbać nie tylko o wygląd, ale również o zdrowie i regenerację skóry po różnorodnych zabiegach. Specjalizujemy się w kosmetykach niezbędnych do pozabiegowej pielęgnacji. The Dermocosmetics to wyjątkowe składy, najwyższa jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

Misja

Marka oferuje wybór stworzonych przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej produktów, które odpowiadają na szereg problemów skórnych i współczesnych wyzwań (związanych m.in. z zanieczyszczeniem powietrza, wzmożonym stresem czy częstym kontaktem z ekranami komputerów i telefonów emitujących światło niebieskie).

Produkty The Dermocosmetics sprawdzą się świetnie u osób w różnym wieku, pomagając rozjaśnić przebarwienia, nawilżyć dogłębnie skórę, zredukować powiększone pory, czy wygładzić zmarszczki.

Co nas wyróżnia

Autorskie receptury

Skład naszych kosmetyków bazuje na najwyższej jakości surowcach komponowanych według autorskich receptur tworzonych przez doświadczony, interdyscyplinarny zespół ekspertów we Włoszech. Wiedza i doświadczenie grona eksperckiego oraz najwyższa jakość składników sprawiają, że produkty The Dermocosmetics są wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie bezpieczne i niepodrażniające, dzięki czemu mogą być stosowane również po rozmaitych zabiegach. 

Standaryzacja

Produkty The Dermocosmetics są bogate w naturalne ekstrakty standaryzowane na obecność składników aktywnych oraz polisacharydów. Zapewnia to wysoką skuteczność oraz wchłanialność  dermokosmetyków.

Czysty skład

W składach produktów The Dermocosmetics nie ma miejsca na barwniki, konserwanty czy niepotrzebne wypełniacze, trafia do nich tylko to, co najlepsze. Skład pozbawiony zanieczyszczeń został potwierdzony szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi dla każdego produktu.

Maksymalna skuteczność

Kosmetyki The Dermocosmetics to precyzyjnie dobrane porcje o możliwie najwyższej zawartości substancji aktywnych. Eksperci tworzący produkty uwzględniają tak zwane synergizmy i antagonizmy, a więc sposoby oddziaływania na siebie poszczególnych składników. Konstruują skład w ten sposób, by wykorzystane składniki aktywne działały harmonijnie i z pełną skutecznością. 

Jakość jest najważniejsza

Misją The Dermocosmetics jest dostarczanie wyjątkowych produktów o najwyższej jakości. W związku z tym sięgamy po najwyższej klasy surowce z całego świata posiadające odpowiednie certyfikaty badań klinicznych i chronione patentami.